Gizlilik ve Kullanım Şartları


Kullanım Şartları

 

1- SİTE’mizden yapılan satışlarda “Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun” ile “Mesafeli Sözleşmeler Uygulama Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik” hükümleri uygulanmaktadır.
2- Kargoda taşınırken ürün/ürünlerde hasar ve/veya kullanım kayıpları oluştuğunu düşündüğünüzde, paketi teslim aldığınız kargo firması yetkilisi önünde açıp kontrol etmeniz gerekmektedir. Eğer üründe/ürünlerde bir tahribat mevcut ise, kargo firması yetkilisine “Hasar Tespit Tutanağı” tutturarak ürünü/ürünleri teslim almadan ve bir nüshasını iade edilecek ürün/ürünlere ekleyerek kargo firması yetkilisine geri teslim ediniz. Aksi durumda kargo şirketinden kaynaklanan hasarlardan ve/veya kullanım kayıplarından ALICI sorumlu olacaktır. Ürün/ürünler kargo firması yetkilisinden teslim alındıktan sonra, kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.
3-Tarafımıza ulaşan ürünlere ait işlemin süresi, değişim ise tedarikçi firmanın stoklarına bağlı olarak, iade ise yetkili servisin vereceği rapora bağlı olarak, onarım ise yine yetkili servisin onarım süresine bağlı olarak değişmektedir. Şirketimiz sizi mağdur etmemek için üreticiler/ithalatçılar/tedarikçiler ve yetkili servislere gerekli yaptırımı uygulayarak en kısa sürede işleminizi sonuçlandırmaya çalışacaktır.

 

Gizlilik

 

Bizler , sitemizde oluşturduğunuz siparişlerin son derece güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleşmesine ve gizliliğine büyük önem veriyoruz. Sitemizin alt yapısınında kullanılan tüm sistemler en son teknolojiler kullanılarak oluşturulmakta, ve kullanılan teknolojilerde gerçekleşen değişim ve gelişimlere göre güncellenmektedir.
Paypal üzerinden gerçekleştirmiş olduğunuz alışverişlerde kredi kartı bilgileriniz Paypal sisteminin son derece güvenli alyapısında saklanmakta olup bilgiler kesinlike sitemizle paylaşılmamaktadır.

Yapmış olduğunuz kapıda ödeme seçenekli alışverişlerinizde de müşteri temsilcimiz tarafından aranarak onayınız alınır ve buna göre kargonuz hazırlanıp gönderilir.

Ayrıca müşterilerimizin hangi yollardan sitemize alışveriş yapmaya geldiklerini öğrenmek için site içerisinde Google İzleme çerezi kullanılmaktadır.

Sarıçiçek Pastırma - Pastırmacılıkta 30 Yıllık Tecrübe © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır